Deník štěňátek DREAM

STĚŇÁTKA DREAM 2017

Tatínek:Ich.Multich. Artaban Cieply Dom

MaminkaBeauty Tiffany Oči sfingy

V úterý 8.8.2017 se narodilo 6 standardních štěňátek DREAM (2 kluci a 4 holky)

61.den

heartDnes odjela Zaruška, poslední princeznička, poslední naše štěňátkoheart

Poslední týden nám odjela postupně do nových rodin všechna naše Dream štěňátka, Zorro, Mia, Alf, Chummy, Thami a Zara.

Všechna naše štěňátka mají úžasné, milující rodiny, za to jsme šťastní, pro nás to bylo hodně smutné, všechna štěňátka byla hodně mazlivá a svým kukučem si nás získala všechna, venku to umí teda pořádně rozjet, to už pánečci poznali :-), ale jsou to miláčci a mazlíčci a jsou moc krásní a hodní a prý i mooooc šikovní.

Jsou to štěňátka opravdu Dream, vytoužená, moc jsme si je celá rodina i s Isabellkou užili, maminka Tiffany a babička Chantalka byly úžasné psí maminky.

Všechna jsou standardní, mají tak krásné ridge, barvy a hlavičky.

Přejeme jim to nejkrásnější, spoustu lásky a radosti jim i jejich rodinám.

Mějte se báječně, malí lvíčcikiss

Rodinám děkujeme za dokonalé informace a fotografie z prvních dnů a samozřejmě se těšíme na další.

V lednu 2018 se těšíme na setkání Dream štěňátek.

Zara v nové rodině

Zara 61.den

59.den

Thami v nové rodině

Thami 59.den

57. den

Chummy v nové rodině

Chummy 57.den

55. den

Alf v nové rodině

ALF 55.den

54.den

Mia a Zorro v nových rodinách

Zorro 54.den

Mia 54.den

53. den

Portréty

Portréty DREAM 53.den

52.den

heartDnešní nádherný den, jsme přožili venku, co dodat , úžasné počasí a radost, krásný denheart

...v galerii nové fotečky...

50.den

smileyDnes naše štěňátka vyzkoušela vodítko a po velkém dovádění venku dostala jako pamlsek uvařené kuře s rýží a mrkvičkou, to jsme byli až překvapení, jak jim chutnalo. smiley

47.den

Trénování výstavních postojů

DREAM 46.den postoje

46.den

Dnes jsme měli prohlídku vrhu poradkyněmi Českého klubu rhodéských ridgebacků.

Všechna štěňátka byla důkladně prohlédnuta a jsou krásná, zdravá, standardní, prostě naše úžasná a dokonalá, hodná štěňátka, jsme moc rádi.

Mají krásné ridge a hlavy a barvu.

Po prohlídce jsme vyběhli ještě na zahradu a nafotili portrétky a trošku zadováděli.

44.den

Takové úžasné fotečky jsme udělali, když jsme čekali na paní veterinářku, ta byla tak skvělá, že nám štěňátka načipovala a naočkovala a ta to vůbec to nepostřehla, vystavila pasy a pomazlila si je a zkontrolovala, odpoledne jsme měli odpočívací. Dnes nás čeká návštěva, tak snad vyrazíme ven :-)

smileyChystáme se na focení postojů a krásných portrétků venkusmiley

heartheartheart

42.den

Dnes jsme vyběhli tak narychlo na zahradu, využít hezké počasí, že jsme nedali oboječky, takže si každý musí to svoje štěňátko najít :-)

Štěňátka už vydržela hodinku dovádět, každým dnem je znát obrovský pokrok a moc se jim to líbilo.

Dnes jsme také celou psí rodinu odčervili, ostříhali drápečky a ve středu nás čeká očkování a čipování a návštěva paní veterinářky u nás doma.

39.den

Dnes jsem chtěla napsat něco o povaze štěňátek, ale tentokrát je to takové jiné, vyjímečné, všechna štěňátka jsou si velmi podobná, nejenom hlavičkama(Zara jediná je trošku jiná tmavším čumáčkem), když sundáme obojky, ale i povahama, jsou velmi milá, hodná, učenlivá, koukají očkama a čekají co jim připravíme, milují lidskou pozornost a doteky.

smileyDnes jsem doplnila aktuální váhysmiley

Počasí na zahradu na chvíli vyšlo a štěňátka si zařádila a pak za nima přišla na chvilku návštěva, ale protože se ochladilo, taťka je rychle odnesl do pelíšku.

37.den

heartŠtěňátka zase kousek povyrostla, už papají několikrát denně suché granulky, ikdyž maminka Tiffany je kojí opravdu hodněkrát, až jsme překvapení, jsou to prostě taková hodná miminka. Mají už velké zoubky :-)

Dnes jsme vyzkoušeli jejich krásné oboječky a moc jim sluší, dokonce jim to vůbec nevadilo.

Od pátku nás čeká spoustu návštěv, tak snad nám vyjde hezké počasíheart

33.den

heart33.den štěňátek na světě slavila naše Isabellka 4.narozeninky, štěňátka slavila samozřejmě s námi, takže mazleníčka bylo hodně a odpoledne bylo moc krásně, tak jsme byli chvíli na zahrádce, krásný den to byl, všichni byli překvapení jak štěňátka vyrostlaheart

31.den

heartSpadlo nám na zahradě pár podzimních lístečků a nafotili jsme portrétky jak vypadáme, když máme jeden měsíc, v galerii pár foteček ze zahrady, v sobotu nás čeká velká narozeninová oslava Isabellky, třeba budeme mít také něco dobrého, moc se těšíme a určitě bude spoustu mazleníčkaheart

28.den

Mrknite na nové fotečky z venku, jsou úžasné, užili jsme si to, babička Chantalka se vyřádila a štěňátka vychovávala, kluci hlídali opodál a Smaragd jim ukázal jak má ridgeback správně běhat :-)  Dnes jsme také dávali odčervovací pastu a stříhali drápky. Naše holčička Isabellka šla poprvé do školky, tak měla štěňátka dopoledne dovolenou :-)

Máma Tiffany už kojila vestoje a úžasně se o prcky stará.

26.den

heartpár portrétků nádherných miniridgebackůheart

22.den

Máme tolik novinek, během pár dnů udělala štěňátka obrovské pokroky, už jen nespí a papají mlíčko od mámy, ale začala už spolu dovádět a hrát si, ochutnala první kaši z mléka pro pejsky a rozmočených granulek, ochutnala vodičku, začala se učit čůrat a kakat na určené místo a některá jsou teda hodně šikovná. 

Chystáme se jim udělat výběh mimo bedýnku, aby mohla poznávat svět a o víkendu jim připravíme výběh na zahradě, na to se moc těšíme :-)

Máma Tiffany chtěla kojit ve stoje, ale to prckům nešlo :-)

18.-21.den

Štěňátka rostou snad každou minutu, v pátek to byla ještě úplná miminka a dnes už chvilkama dováděla ve dvojicích a pochodovala ve svém domečku. Koukají očičkama a pozorují svět kolem sebe :-) Jsou rozkošní :-)

Od pátku do pondělí jsme měli první návštěvy jejich nových milujících rodin.

Tiffany je pyšná máma a poctivě svoje miminka hlídala :-)

19. den

DREAM 19.den

17.den

heart

16. a 17. den

heart

15.den

Štěňátka pomaličku rostou, včera dostala první odčervovací pastu, celý den prospinkají nebo jsou u mlíčka u maminky a samozřejmě mazleníčko :-)

13.den

Broučci už otevírají pomalinku očička, první očko růžová holčička a hned za ní nejmenší fialová holčička obě očička a oranžová holčička pomalinku také otvírá, zbytek nás určitě překvapí ráno :-)

11. den

DREAM Oči sfingy 11. den

10.den

Dnes jsme stříhali drápečky a máme video jak papkáme mlíčko od maminky.

klikni zde: video 10.den

9.den

Rosteme každým dnem, papkáme mlíčko a takto se mazlíme, jsme miláčci

6.den

heart

5.den

Přejeme krásný den, je nám 5 dnů, stále nás zajímá mlíčko maminky  a teploučko v pelíšku, už nemáme pupeční pahýlky a pomaličku rosteme.

3.den 

Štěňátka pěkně papají mlíčko, maminka se o ně úžasně stará a my o ně a maminku :-)

2.den

Došlo na velké seznamování se strýcem Smaragdem :-)

1.den štěnátek DREAM 8.8.2017

Štěňátka jsou kouzelná, všechna krásně papají a maminka Tiffany se o ně úžasně stará, bydlí u Isabellky v pokojíčku, kde spí ode dneška celá rodina :-) Jsou už řádně vymazlená, zatím je zajímá mlíčko od maminky a její teploučko.


RHODÉSKÝ RIDGEBACK | FOTOGRAF BRNO | FOTOATELIÉR BRNO | NÁRAMKY Z MINERÁLŮ |