ACTIVE CORAL

ACTIVE CORAL OČI SFINGY

narozen:  10.02.2010

STUD DOG, krycí pes bonitace KCHRR 10.6.2012

tatínek:  ICH. MULTICH SORBONNE

maminka:  CZ CHANTAL ROSE

Výška: 70 cm

plnochrupý, úplný nůžkový skus

barva srsti - červená pšenice

DKK 0/0   DLK 0/0   OCD negativní

Active Coral Oči sfingy je štěňátkem naší chovatelské stanice Oči sfingy nádherné maminky CZ Chantal Rose a Ich. Multich. Sorbonne. Rodokmen obsahuje velice zajímavou holandskou, africkou (Zimbabwe, J. Afrika) a americkou krev, osvědčenou v chovu Rhodéských ridgebacků.

Sorbonne Jockular Jamal Aquamarin Khwezi Achernar
Jockular Kundalina
Tessel Mswatt's Mwanamaetapa
Xena
CZ Chantal Rose z Masnerova Ascot Alta Mirano Amal Silesian Harta
Agnieszka Viva Christo
Assisi z Masnerova Giom Katama King
Andy Údolí Kalasperk

Coralův otec je potomkem nádherného a světoznámého holandského psa Ich. Multich. Jockulara Jamal Aquamarina. Tento pes je nejenom Interšampion a šampion několika zemí, ale především dokázal získat dva nejprestižnější tituly, a to titul Světový vítěz 2003 a absolutní Vítěz CRUFT 2003. Mimo jiné byl oceněn i titulem PES ROKU 2002. 

Coralova maminka je naše nádherná a úžasná CZ Chantal Rose, na výstavách vždy velmi úspěšná pro svoji překrásnou hlavu a neuvěřitelně hluboký hrudník a dokonalé předhrudí a výbornou povahu. CZ Chantal Rose je potomkem úžasného tatínka Ich. Multich. Multiw. MultiBISS Ascot Alta Mirano. Tento světově uznávaný šampión šampiónů s překrásnou hlavou  se stal nejpopulárnějším  a nejkrásnějším psem. Jeho výčet titulů je až neuvěřitelný. Ich. Multich. Multiw. MultiBISS Ascot Alta Mirano jako jediný v ČR získal 4 krát titul Šampión šampiónů, dále také získal 50 krát titul BOB, 18 krát titul BIG, 28 krát CACIB, 80 krát CAC.

Majitel: Mgr. Katarína Bradač, Mobil: 607 754 756, email: katarina.bradac@gmail.com

http://rhodesianridgeback-activecoral.webnode.cz

RHODÉSKÝ RIDGEBACK | FOTOGRAF BRNO | FOTOATELIÉR BRNO | NÁRAMKY Z MINERÁLŮ |