Štěňátka ACTIVE2010

CZ CHANTAL ROSE

+

ICH. MULTICH. SORBONNE

Narození štěňátek 10.02.2010

9 štěňátek (8 kluků a jedna holka)

6 standard, 3 nestandard

Spoustu úžasných fotografií Active štěňátek u nás i v nových rodinách najdete na naší FB stránce :-)

ACTIVE album 1, ACTIVE album 2, ACTIVE album 3.

Ich. Multich. Sorbonne je potomkem nádherného a světoznámého holandského psa Ich. Multich. Jockulara Jama Aquamarina. Tento pes je nejenom Interšampion a šampion několika zemí, ale také především získal dva nejprestižnější tituly: Světový vítěz 2003 a absolutní vítěz CRUFT 2003. Mimo jiné byl oceněn i titulem pes roku 2002. Ich., Multich Sorbonne potvrzuje své kvality svých předků, což dokazuje nejenom výčet jeho titulů a ocenění.

CZ Chantal Rose z Masnerova je potomkem úžasného tatínka Ich. Multich. Ascot Alta Mirano. Tento světově uznávaný šampión šampiónů s překrásnou hlavou se stal nejpopulárnějšíma nejkrásnějším psem. Jeho výčet titulů je až neuvěřitelný. Ich. Multich. Ascot Alta Mirano jako jediný získal 4 krát titul Šampión šampiónů, dále také získal 50 krát titul BOB. Chantal Rose se po svém otci ukazuje elegantním výrazem s krásnou hlavou, velmi prostorným hrudníkem a výborným předhrudím.

Sorbonne Jockular Jamal Aquamarin Khwezi Achernar
Jockular Kundalina
Tessel Mswati's Mwanamoetapa
Xena
CZ Chantal Rose z Masnerova Ascot Alta Mirano Amal Silesian Harta
Agnieszka Viva Christo
Assisi z Masnerova Giom Katama King
Andy Údolí Kalasperk

Chantal Rose a Ich., Multich Sorbonne jsou oba velice elegantní, vyvážení, korektně stavění psi, středně silné kostry s velmi dobrou horní linií, kvalitním hrudníkem a výborným předhrudím. Oba se řadí mezi typické představitele plemene s výraznou krásně modelovanou hlavou. Povahově jsou to velmi vyrovnaní a přátelští psi s jemnou povahou, kteří milují pohyb, kamarády a plavaní ve vodě. Jejich genetické vlohy předurčují jejich pevné zdraví, krásu, veselost a hravost.

Spojením naší překrásné Chantal a elegantního Sorbonna vznikl typický představitel plemene nové generace s výjimečnými světoznámými předky.