ACTIVE TURQUOISE

ACTIVE TURQUOISE OČI SFINGY

narozen:  10.02.2010, Tetovací číslo: 6225

tatínek:  ICH. MULTICH SORBONNE

maminka:  CZ CHANTAL ROSE

Výška: 68 cm, váha: 42 kg

plnochrupý, úplný nůžkový skus

barva srsti - červená pšenice

Active Turquoise Oči sfingy je štěňátkem naší chovatelské stanice Oči sfingy nádherné maminky CZ Chantal Rose a Ich. Multich. Sorbonne. Rodokmen obsahuje velice zajímavou holandskou, africkou (Zimbabwe, J. Afrika) a americkou krev, osvědčenou v chovu Rhodéských ridgebacků.

Sorbonne Jockular Jamal Aquamarin Khwezi Achernar
Jockular Kundalina
Tessel Mswatt's Mwanamaetapa
Xena
CZ Chantal Rose z Masnerova Ascot Alta Mirano Amal Silesian Harta
Agnieszka Viva Christo
Assisi z Masnerova Giom Katama King
Andy Údolí Kalasperk

Otec Turquoise je potomkem nádherného a světoznámého holandského psa Ich. Multich. Jockulara Jamal Aquamarina. Tento pes je nejenom Interšampion a šampion několika zemí, ale především dokázal získat dva nejprestižnější tituly, a to titul Světový vítěz 2003 a absolutní Vítěz CRUFT 2003. Mimo jiné byl oceněn i titulem PES ROKU 2002. 

Maminka Turquoise je naše nádherná a úžasná CZ Chantal Rose, na výstavách vždy velmi úspěšná pro svoji překrásnou hlavu a neuvěřitelně hluboký hrudník a dokonalé předhrudí a výbornou povahu. CZ Chantal Rose je potomkem úžasného tatínka Ich. Multich. Multiw. MultiBISS Ascot Alta Mirano. Tento světově uznávaný šampión šampiónů s překrásnou hlavou  se stal nejpopulárnějším  a nejkrásnějším psem. Jeho výčet titulů je až neuvěřitelný. Ich. Multich. Multiw. MultiBISS Ascot Alta Mirano jako jediný v ČR získal 4 krát titul Šampión šampiónů, dále také získal 50 krát titul BOB, 18 krát titul BIG, 28 krát CACIB, 80 krát CAC.

Active Turquoise Oči sfingy je velice elegantní, vyvážený, korektně stavěný pes, středně silné kostry s velmi dobrým úhlením, kvalitním hrudníkem a výborným předhrudím. Řadí se mezi typické představitele plemene s výraznou krásně modelovanou hlavou. Je to zdravý, velmi vyrovnaný a přátelský pes s temperamentní a hravou povahou, miluje pohyb, kamarády a celou svou rodinu.

Active Turquoise Oči sfingy

Active Turquoise Oči sfingy